Žít své vyšší poslání (4/5)

14. června 2013 v 9:41 | Ariella |  Žít s radostí
Vyšší poslání je vždycky něco, co milujete.

Příští měsíc si více uvědomujte své poslání. Vždycky má v sobě hravost a radost. Vyšší poslání vás vede do jemnějších životních energií, jako je hluboký kontakt s milovaným člověkem, radostné sblížení přátel při hře nebo soustředěnost a lehkost, s jakou děláte práci svého života. Budete-li ochotni žít ve vyšším poslání, můžete mít radost v každém okamžiku.

Projevovat své vyšší poslání znamená věřit v sebe a věřit v dobrotu Vesmíru. Kdybyste měli udělat jedno jediné rozhodnutí, které by vám nejvíce pomohlo při projevování vašeho vyššího poslání, bylo by to: věřit v sebe a důvěřovat Vesmíru. Z mé perspektivy vidím tolik lásky, tolik lidí v okruhu několika kilometrů od vašeho domova, s nimiž byste se mohli v lásce spojit, a takovou hojnost peněz ve vaší společnosti, že je možné vytvořit jakékoliv poslání, pro které se rozhodnete.

Jaký by to byl pocit, kdyby každá vaše buňka uznala a potvrdila vaše vyšší poslání a byla s ním spojená? Budete-li mít své poslání ve svém srdci, zjemní se vaše fyzické tělo, pozvednete své myšlenky a vnesete mír do svých emocí. Naplňovat poslání znamená spojit se se svým vnitřním já, vynést ho na svět a jít se svou energií vzhůru. Tento váš život vám nabízí příležitost najít světlo a žít s radostí. Vše, čeho do své smrti dosáhnete, je vaše. Cokoliv získáte, každý prostor, kam vnesete radost, každé místo, kde objevíte smích, mír a potěšení, na vás už bude čekat ve vašem příštím životě - ať je to kdekoliv. Kdykoliv rozvíjíte své tělo, lépe jíte, více cvičíte, tančíte, hrajete si, soustředíte se nebo přinášíte světlo, vyvíjíte se také v budoucích životech. Součástí poslání v pozemském životě je vnést sem vaše vyšší já a propojit se na všech úrovních s vaším duchem. Každý z vás má schopnost pomáhat a léčit druhé a většina z vás má také upřímnou touhu to dělat.

Až se ráno probudíte, najděte si (i kdyby to mělo být jen jednou za rok) nějaký symbol pro své vyšší poslání, vezměte ho do svých rukou a udělejte to, o čem jsem mluvil: představte si, že ve svých rukách držíte nejvyšší poslání, které jste přišli v tomto životě vytvořit. Vneste si ho do srdce. Naplňte ho světlem a požádejte vyšší síly Vesmíru o vedení a podporu. Prociťujte, jak vaše energie stoupá a pošlete svůj symbol vzhůru, aby se k vám mohl vrátit. Tak pošlete Vesmíru zprávu, že chcete růst. Vzápětí začnete dostávat mnoho příležitostí rozšiřovat své vědomí a rozvíjet se, přičemž žádná z výzev, které se před vámi objeví, nebude nikdy tak složitá, abyste ji nemohli zvládnout s tím, co už umíte a co máte. Země může být velmi jemné místo k žití. Nicméně na některých hrubších a hustších energetických úrovních ji zrovna jako jemnou nepocítíte.

* * *

- z knihy Žít s radostí, Sanaya Roman

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.