Žít své vyšší poslání (1/5)

14. června 2013 v 9:39 | Ariella |  Žít s radostí
Vyšší poslání je proud energie, ke kterému se připojujete, kdykoliv tvoříte něco, co slouží lidstvu nebo vašemu vlastnímu duchovnímu vývoji. Bez vyššího poslání bloudíte jako tulák bez cíle, vydáváte se cestami, které mohou vést k mnoha špatným odbočkám, na nichž můžete lehce ztrácet čas. Máte-li vyšší poslání, můžete rozhodovat o každé své chvíli, víte, co dělat s každou hodinou, dnem a týdnem. Tak můžete v tomto životě rychle růst a vyvíjet se.

Každý člověk na Zemi má nějaké vyšší poslání. Přišli jste sem, abyste se stali součástí energetického systému, ve kterém se pracuje s emocemi, osobností a myšlenkami a ve kterém vidíte své nitro odrážet se ve vnějším světě. Vybrali jste si to, abyste mohli tvořit, dívat se kolem sebe a tak poznávat, kdo jste. Existují i jiné Vesmíry, kde formy přicházejí a odcházejí daleko rychleji; objeví se a zmizí téměř současně s myšlenkou na ně.

Na Zemi se věci pohybují pomaleji. Čas je tu doslova zpomalený, abyste se mohli soustředit na určité věci. Vydělili jste se do určitého časového rámce, který jste si nazvali "od narození do smrti", a pracujete na specifických energiích. Já mluvím o širším, vesmírném rámci, protože z vesmírného hlediska je pozemská rovina velice pomalá. Vlnová délka tónů je tady velmi dlouhý, abyste měli možnost zažít hmotu. Z tohoto úhlu pohledu se chcete rozvinout vzhůru, k nejvyšší frekvenci těchto tónů, abyste mohli jít dál, do míst, kde jsou pravidla jiná. Jsou místa, kde existujete více jako bytost čisté energie, nespoutaní konkrétním světem času, prostoru a hmoty.
U vás myšlenky tvoří realitu a stávají se jí; mohli bychom říct, že váš svět je světem zmrazené myšlenky. K vytvoření formy je třeba delší čas a některým z vás pak trvá ještě déle, než se od ní odpoutáte. Jelikož čas je v této rovině pomalý, musíte dobře hospodařit s energií, a proto se vám může zdát, že vytvoření věci, kterou chcete, trvá někdy tak dlouho.

Soustředíte-li se na to, co chcete mít, a jste si vědomi svého poslání, můžete jít přímo k cíli. Vám, kdo píšete knihu nebo trénujete fyzické tělo, může jeho dosažení trvat i tak několik let, nicméně mít vyšší poslání šetří čas. Když mluvím o vyšším poslání, mluvím o smršťování času, urychlování vývoje vaší duše a zvyšování vašich osobních vibrací. Čím více se necháte vést svým posláním, tím méně plýtváte energií, a o to rychleji můžete jít výš. Vyšším posláním je v konečném důsledku duchovní vývoj.

Cílem růstu není nový domov nebo dokončená kniha. Je jím proces, jakým tyto věci tvoříte, a růst, který vám poskytnou: nové dovednosti a vhledy, které získáte; větší otevření vašeho srdce, když milujete; větší úcta ke kráse, kterou ve vás probudí vaše rozkvetlá zahrada; pocity, které máte při dokončení nějakého projektu; soustředěnost a koncentrace, s jakou pracujete - to je vyšší poslání, v tom spočívá vývoj.

* * *

- z knihy Žít s radostí, Sanaya Roman
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | 20. ledna 2018 v 19:41 | Reagovat

Těší mě,, že se najde někdo,, kdo se takto dokáže vyjádřit. Jinak děkuji,,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.