Posílám lásku svým strachům

14. června 2013 v 9:49 | Ariella |  Tvoření peněz
Mé strachy jsou místa v mém nitru, která čekají na mou lásku.

Každý váš strach představuje tu část vaší bytosti, kterou si v tomto životě rozvíjíte; místo uvnitř, které vynášíte na světlo a měníte jeho negativní energii v energii pozitivní. Strachy ztrácejí svou sílu, když je pozvednete do světla svého vědomí. Pouze skryté pod povrchem mysli vás mohou odrazovat od věcí, které přispívají k vašemu vyššímu poslání.

Jakmile objevíte všechny své strachy, vaše vnitřní vedení vás povede, abyste je mohli uvolnit. Jedním z největších darů, které si můžete dát, je důkladně si prohlédnout každou situaci, která se vám v životě opakuje a přináší vám bolest či zápasení, a vnést světlo do každého strachu, který stojí v jejím pozadí. Uvolnění strachů je opravdu velký dar a otevírá vám váš vyšší potenciál. Každý strach totiž zastiňuje nové představy, vhledy a odhalení, kdo jsem a kým můžete být. Bojíte-li se mít dost peněz na to, co chcete, nemůžete si nejspíš ani uvědomit, že si přejete cestovat po světě, mít krásný dům nebo finanční nezávislost. Uvolníte-li své strachy, otevřete si tím celé nové oblasti svého růstu i svých schopností.

Další cesta, jak uvolnit své strachy, které jste v sobě objevili, je pozvednout je ke světlu své duše. Představte si, jak se blížíte k chladivému modrému plameni, který představuje vaši duši, a požádejte ho, aby uvolnil, pročistil a vyléčil všechny vaše strachy. Uvolněte všechno, co neslouží vašemu vyššímu dobru; požádejte, aby vás to samo opustilo. Potřebujete o to jen požádat. Vaše duše vás okamžitě povede k věcem, které vám pomohou strach uvolnit. Cítíte-li, že jste připraveni své strachy nechat odejít, požádejte hned teď, aby vás opustily. Otevřete se novým, tvořivým cestám, jak dosáhnout toho, co chcete.

Vy sami nejste strachem. Jste já, které ho zažívá. Místo abyste si říkali: "Něčeho se bojím." si raději říkejte: "Prochází mnou pocit strachu a já jej teď nechávám snadno odejít." Stále si uvědomujte, že vaše část prožívající emoce strachu je jenom malou součástí celé vaší bytosti.
Můžete se naučit ztotožnit se a spojit se svým silným já, když pošlete svým obavám lásku a ubezpečíte je jako malé vystrašené dítě, že je všechno v pořádku. Zeptejte se svého strachu, zda vám chce něco sdělit nebo zda chce, abyste něčemu věnovali větší pozornost. Milujete-li a uvolňujete své strachy, můžete se rychleji pohnout vpřed a obsáhnout všechnu hojnost, na niž máte plné právo.

* * *

- z knihy Tvoření peněz, Sanaya Roman

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.