Poselství stromů pro doznívající zimu

14. června 2013 v 10:06 | Ariella |  Poselství andělů přijatá skrze naslouchání
Ráda bych se s vámi podělila o toto poselství, které jsem dnes obdržela od stromů při meditaci v přírodě.

- Magda

* * *

"Mnozí jste teď prožili a stále prožíváte velmi nepříjemná období a potýkáte se se spoustou negativních a pesimistických myšlenek či pocitů. Jiní zase prožíváte zvláštní útlum, pasivitu, únavu, netečnost, nechuť a odpor. Víme, že je pro vás tento čas dosti protivný. Je ovšem nezbytný pro to, aby se proměnilo všechno, co se do té doby změnit nemohlo. U vás všech, kdo jste příliš unavení na to, abyste něco řešili, probíhají konečně proměny těch záležitostí, které jste teprve pod tlakem únavy byli ochotni pustit.

Toto období ještě chvíli potrvá, ale bude postupně odeznívat. Během odeznívání této pasivity uvidíte, co všechno se změnilo, zatímco jste se nacházeli v útlumu. Je to tak nejlepší. Chceme, abyste věděli, že vše má svůj smysl, a že i když je pro vás tento čas nepříjemný, uvidíte sami po jeho odeznění, že byl opravdu nutný a že vám pomohl k proměně všeho, s čím jste dříve nedokázali pohnout. I tento čas totiž patří mezi odpovědi na vaše vyslyšené modlitby.

S letošním jarem přijde mnoho radosti a štěstí. V zimě, během níž jste prodělali mnohé důležité změny a transformace, vyrovnávali se s nimi a učili se je využívat, přišlo toto období útlumu, abyste si odpočinuli a aby se také dořešily stagnující a nefunkční záležitosti. To všechno pro vás bylo vyčerpávající a my o tom víme. A právě proto vás chceme povzbudit, abyste hleděli s důvěrou k nadcházejícímu jaru, neboť to vám ukáže, jak úžasná požehnání vám všechny ty protivné změny ve skutečnosti přinesly. Uvidíte výsledky svých snah. Uvidíte, že se během celé té doby plnila vaše přání, jen to nebylo poznat. Pochopíte smysl toho, čím jste si prošli.

Rozumíme vašemu rozhořčení nad vším tím nepříjemným, a chápeme, že tyto změny ve vás vyvolávají pochybnosti a pesimismus. Ale toto všechno je pro vás důležité a potřebné, i když to zatím nevidíte.

Je to stejné, jako když ještě za velmi teplého počasí narůstá zvířatům hustější srst. Nějakou dobu jim to může být nepříjemné, protože je jim horko, ale pak se vzápětí nečekaně ohlásí velký mráz a sníh - a ukáže se, že i když to zdánlivě nebylo potřeba, nakonec se to ukázalo jako důležitá příprava, díky které je zvířatům teplo i v náhlém a neočekávaném mrazu.

Stejně tak vy můžete mít pocit, že věci, které během zimního období zažíváte, jsou pouze otravné a zcela byste se bez nich obešli. Může vám připadat, že změny, které prožíváte, nejsou vůbec na místě a že nic takového jste nechtěli. Ale i když to nevidíte, je to pro vás důležitá příprava na něco, co vám později bude velmi prospěšné. A takové věci, které vám mají sloužit dobře a trvale, se potřebují vyvíjet a budovat postupně.

Celá tato zima byla jednou velkou přípravou, díky které si pak nově příchozí jaro vychutnáte plnými doušky. Bude to pro vás období radosti, pochopení, objasnění a také to bude čas, kdy si konečně užijete všechno dobré, kvůli čemu jste podstoupili všechno to nepříjemné. Nemějte obavy, neboť vše, co se nyní zdá bezvýchodné, si samo potřebuje najít svou cestu k vyřešení. Udržte si víru, že se blýská na lepší časy, a brzy se o tom přesvědčíte - na vlastní oči."

* * *

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.