Karetní výklad Doreen Virtue pro rok 2013

14. června 2013 v 9:43 | Ariella |  Od Doreen Virtue
Ahoj, tady je Doreen a toto je váš roční karetní výklad pro rok 2013. Jsme nyní v Sydney v Austrálii se všemi našimi přáteli! Vyložíme na každý měsíc roku 2013 jednu kartu a podíváme se na to, co po nás andělé v tomto roce chtějí, abychom udělali, stejně jako na předpověď pro nás samé. Na každý měsíc vytáhnu jednu kartu z jiného balíčku. Nejprve pro leden, měsíc, který se již chýlí ke konci. Nejprve je všechny vyložíme a potom je začneme otáčet. První karta byla z karetní sady Andělské karty. Druhá je ze sady karet Andělských snů. Další je z Vykládacích karet archanděla Michaela, to je pro březen. Jako další máme karty Rady andělů na každý den a je to pro měsíc mého narození - duben. Pro květen máme kartu ze sady Poslové světla. Andělský tarot pro měsíc červen. Pro červenec tu máme sadu karet Životní poslání. Pro srpen samozřejmě karty Mořských víl. Na září tu máme karty Matky Marie. Na říjen z Andělské terapie. Na listopad tu máme karty Andělé a svatí. A konečně na prosinec - karty Andělů lásky a romance.

* * *

Bože, Svatý Duchu, Ježíši, Archanděli Michaeli, Matko Marie, a všichni naši osobní strážní andělé, prosíme vás, abyste nám mým prostřednictvím dali jasná poselství ohledně všech těchto karet, která potřebujeme obdržet pro tento rok. Pomozte nám být silní, odvážní a pravdiví k sobě samým.

Leden: Samota. Toto znamená, že budete načerpávat energii a budete se dívat do svého nitra. Podíváte se, co jste zatím v životě udělali. Také se očistíte od energie strachu, která se na vás zachytila během roku 2012, kdy měli lidé strach z konce světa a i když se to nestalo, tak strach tu stejně přetrval. Také zvláště poukazují na obrázek a na přírodu. Říkají, abychom se modlili za přírodu a vodstvo. Volejte anděly na pomoc, aby obklopili stromy, zahrnuli také vzduch, oceány a podobně. Taktéž říkají, abychom pili mnoho a mnoho čerstvé a čisté vody.

Únor: Flexibilita, přizpůsobivost, osobní síla. Tato karta pro mnoho z nás znamená velké změny, které nás asi hodně překvapí, vzhledem k tomu, že jsme se předtím věnovali ztišení, naslouchání, očišťování a projasňování. Říkají, že během února dostaneme nová znamení a dojde k rychlým změnám v kariéře, také pro některé to znamená stěhování, a zdůrazňují nám, že po nás chtějí, abychom byli flexibilní, přizpůsobiví a abychom si dovolili být vedeni. Velmi podstatná je zde Osobní síla, protože uvidíte, že některé věci budou potřebovat vaši léčivou sílu, vaše mocné modlitby, kde bude třeba, abyste promluvili a byli aktivní, a nenechávejte vedení na druhých lidech. Nebojte se být sami vůdci.
Březen: Dopřejte si čas, než učiníte rozhodnutí. Tady to máme znovu s kartou Archanděla Michaela. Pro většinu z nás to má souvislost s velkými změnami, které během roku 2013 přijdou. Poukazují zde na to, že se nemáte nechat do ničeho nutit druhými lidmi. Máte vyčkávat, dokud se nepřesvědčíte, že vaše rozhodnutí je opravdu vaše. Velmi doporučují, abychom během tohoto roku často trávili čas sami se sebou, meditovali. Ujistěte se, že vaše rozhodnutí vycházejí z vaší vlastní vůle - a ne z donucení lidí kolem vás, kteří na vás tlačí.

Duben: Naslouchejte. Opět, podívejte se, jak všechno zapadá do toho stejného vzoru. Andělé říkají: Pšššt! Tiše poslouchejte. Na obrázku má anděl prst před ústy. Říká nám tím: Naslouchejte, naslouchejte, naslouchejte… Naslouchejte svému vnitřnímu vedení, Božskému vedení. Možná bude v tomto měsíci mnoho vzruchu, a tak se budete potřebovat utišovat.

Květen: Roseta. Podívejte se na to, to je zajímavé. Andělé říkají, abychom si povšimli obrázku na této kartě, která poukazuje na vzácný dar ohledně práce s mladými lidmi. Týká se to vašich dětí, ale hlavně také vašeho vlastního vnitřního dítěte. To je zde nejdůležitější. Vaše vnitřní dítě si občas přeje odpočinout si, spinkat, lehnout si. Možná pomyslíte na to, že to není nijak praktické nebo užitečné, že si tím nevyděláte žádné peníze, ale i tak potřebujete čas pro sebe o samotě, na spánek a odpočinek.

Červen: Mág. Karta archanděla Raziela, která říká, že máte vše, co potřebujete, abyste podnikli nějaké činy. Máte veškeré zdroje a schopnosti k tomu, abyste mohli zhmotňovat. Říká, že život je magický. Archanděl Raziel je také andělem Božských mystérií a záhad, pomáhá je chápat a také pomáhá propouštět všechno z minulosti. To zahrnuje také vaše minulé životy, vaše dětství nebo ranou dospělost. Může vám pomoci odstranit všechny strachy a bloky, které jste tehdy získali a které vám nyní bránily v postupu vpřed.

Červenec: Duchovní učitel. Tady tohle je zajímavé. Karta říká: "Léčíte skrze vaše přednášky, semináře a hovory." Andělé k tomu říkají, že pro některé z vás to může znamenat, že máte chodit na různé lekce a kurzy, ale hlavně se my všichni máme více věnovat své duchovní léčivé a vyučující praxi. Pro ty z vás, kteří se věnujete psaní, to znamená, že máte začít psát. Dělejte sezení pro druhé lidi. Nebo si najděte lekce duchovního učitelství a léčitelství. Karta poukazuje na propojení všech náboženství, která se teď ve světě hodně rozdělují. Jak víte, jedno náboženství připadá jiným divné a podobně. Vaším úkolem je všechny lidi sjednotit tak, aby si každý z nich uvědomil, že v duchovní pravdě existuje pouze jeden jediný Bůh.

Srpen: Duchovní partner. Během srpna dojde k povznesení ve vašem milostném životě. Karta poukazuje na přítomnost velké romantické lásky s duchovní podstatou. Pokud jste single, bude to pro vás výborný čas pro nalezení partnera. Stejně tak to znamená nalezení nových obchodních partnerů, kolegů, přátel, nebo milostného partnera. Na obrázku je symbol DNA, což souvisí i s vaším fyzickým tělem, které se více pročistí a povznese se na vyšší energetickou úroveň. Také se více spojíte se svým vyšším Já. Základním významem zde je nalezení spřízněné duše.

Září: Radost. Kartou Matky Marie pro měsíc září je Radost a říká: "Tím, že si vychutnávám tento okamžik, vzdávám Bohu díky za svůj život." Zdá se, že během září pocítíte, že váš život nabírá obrátky a dostává šťávu. A není se čemu divit, protože ze začátku roku vás možná spousta věcí znepokojuje, cítíte se zranitelní nebo roztříštění, ale díky vaší následné péči o sebe samé, dopřávání si času o samotě, získáte veškeré potřebné schopnosti k tomu, abyste dali dopořádku svou kariéru, rodinný život, milostný život (Doreen postupně ukazovala na všechny již odhalené karty, pozn. překl.) a září pak prožili jako velmi radostný a šťastný měsíc.

Říjen: Spřízněné plameny. Zde máme opět kartu romance, která říká, že veškeré odpovědi, které hledáte, leží ve vašem vztahu. Takže všechny záležitosti, které se budou zdát zaseknuté, se vyřeší pomocí partnerství. Opět se to týká jak milostných vztahů, tak i přátelství, pracovních vztahů a rodinných vztahů. Objeví se spousta spolupráce.

Listopad: Modlitba. Ukazují na obrázek, kde jsou spolu dva lidé. Modlete se společně s dalšími lidmi. Vytváří se tím spousta mocné energie. Také se o to lépe zbavíme starých energií strachu, které vytvořilo ego. Říkají nám také, že naší spoluprací a naším partnerstvím můžeme proniknout skrze temnotu lidí, kteří mají v sobě strach, mají zlé záměry a negativní energií a činy ubližují ostatním lidem nebo zvířatům. Naším spojením a partnerstvím opravdu můžeme skrze toto všechno proniknout a vnést do toho světlo, i když se to nyní možná zdá nedosažitelné.

Prosinec: Duchovní vliv. Zde máme znovu kartu romance! Ale na této kartě je důležité to, že se týká duchovních faktorů. Doslova říká, že váš milostný život je ovlivněný vašimi duchovními přesvědčeními a vaší duchovní cestou. Andělé nám tímto sdělují, že tato karta souvisí s láskou, láskou a jen láskou. Také mě přivádějí konkrétně k souvislosti s kartou Duchovního učitele, kde jsme se zmínili o různých vyznáních. Říkají, že láska spojuje všechny. Láska spojuje všechna náboženství a všechny lidi.

* * *

Vypadá to, že celý tento rok se bude týkat hodně romantického života. Stejně tak to ovšem vypovídá o záležitostech nekonečné Vesmírné lásky. Milování sebe samých, milování druhých, o lásce k Bohu a hlavně milování tohoto života a celého našeho světa, protože ten je darem pro nás všechny.
Toto je opravdu nádherný výklad. Začátek roku vypovídá o naší lásce k sobě samým, neboť první část roku strávíme v ústraní, budeme naslouchat svým andělům, budeme se zabývat tím, co si přejeme, zároveň budeme přizpůsobiví a ochotní vystoupit z té uzavřené krabice našeho dosavadního života. Vystoupíme za hranice logiky a dotkneme se naší vlastní skutečné síly.
Dále je tu mnoho romantických záležitostí. První polovinu roku budeme trávit více sami, druhou polovinu pak s jedním či více partnery. Především se všichni opravdu spojíme v lásce. Tento výklad je skutečně velice nádherný. Ano, samozřejmě se objeví nějaké nepříjemné věci, které pocházejí z temných sil, ale my to zvládneme. My dokážeme vydržet, stát rovně a přes všechny lži se nebojíme vidět pravdu. Tady to máme - prostě se modleme, modleme, modleme. Snažme se vidět to dobré v každém člověku. Zavolejte vždy archanděla Michaela, aby odstranil a udržel stranou všechno temné a negativní, co zahaluje naše vládce a vůdce.

Vy i já máme moc vytvořit mír. A to všechno máme tady a teď.
Šťastný rok 2013! Společně všechno dokážeme!

* * *

přeložila: Magda Techetová

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.