Být zdrojem světla (4/4)

14. června 2013 v 9:38 | Ariella |  K zamyšlení
Lidstvo je na cestě k evolučnímu skoku.

Vaše energetická těla se vyvíjejí; s duchovním růstem vaše aura nabývá duchovního třpytu a nové energie. Nový člověk bude mít světelné tělo, schopné vibrovat ve vyšších frekvencích a vyzařovat světlo. Vy, vaše děti a vaše vnoučata přinesete transformaci vědomí, kterou si dnes ani nedokážete představit.
To, s čím se dnes tak poctivě potýkáte - více milovat, věřit si, odpouštět, soucítit a uvolnit bolest a negativitu - bude v budoucnosti snadnější, protože energetické systémy lidí už budou vyvinutější. Lidstvo bude mít plněji zformované světelné tělo a stane se zářivějším zdrojem lásky a moudrosti.

Mnozí si přejete, aby tento váš život byl posledním na této zemi, jako by to byl váš konečný cíl. Až dosáhnete vyšších a ještě vyšších úrovní mistrovství v životě na Zemi, můžete se po své smrti rozhodnout pro návrat, nebo nemusíte. Pozemská rovina je krásné místo. Až se stanete mistrem života s vyšším vědomím, můžete prožívat nebe na Zemi. Mnoho vysoce vyvinutých duší se rozhodne přijít na Zem, ačkoliv by mohly žít v jiných dimenzích, prostě proto, že milují lidstvo a Zemi jako takovou. Dosažení vyšší úrovně mistrovství vám umožní více pomáhat ostatním v jejich růstu a díky vaší schopnosti sloužit dostanete i vy nové příležitosti k vašemu vlastnímu růstu.

Nejste na Zemi proto, že byste byli příliš malí pro život ve vyšších dimenzích. Vaše vyšší já poslalo část sebe sama - vás - abyste se naučili něco dalšího o tom, jak vyjadřovat jeho vědomí ve světě forem a hmoty. Věřte, že jste tady právě teď proto, že je to pro vás to pravé místo nabízející nejlepší příležitost k vašemu vývoji. Když rostete a rozpínáte se, roste a rozpíná se i vaše vyšší já. Milujte své lidství, stejně jako své božství. To, co prožíváte ve svém každodenním životě - zkoušky, pocity, vztahy - je právě to, z čeho jste se sem přišli učit.

Pocity a myšlenky, které máte, celé vaše lidství, vám nabízí bohatou a báječnou příležitost růst a stát se zdrojem světla pro ostatní. Když se více naplňujete světlem, pomáháte lidstvu dosáhnout tzv. "kritického množství světla". Až bude na světě dost lidí, kteří dokáží udržovat a vyzařovat větší množství světla, celé lidstvo projde kvalitativním skokem a dosáhne nové evoluční fáze. Až ještě více lidí rozšíří své vědomí, bude stále snazší být svým vyšším já a dosáhnout osvícení. Až se více lidí naučí udržovat a vyzařovat více světla, budou moci mnozí další snáze dosáhnout svého plného potenciálu již v tomto životě.

* * *

- z knihy Duchovní růst, Sanaya Roman

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.