Být zdrojem světla (3/4)

14. června 2013 v 9:37 | Ariella |  K zamyšlení
Předběhli jste svůj čas.

Jste nositelé vizí o tom, čeho může lidstvo dosáhnout. Možná jste si už položili otázku, proč myslíte jinak než druzí, nebo někdy pociťujete, že se od ostatních jakoby lišíte. Některé z myšlenek, které se vám dnes honí hlavou a které jsou na dnešní poměry neobyčejné a nezvyklé, přinesou v příštích letech změnu k vyššímu vědomí. Možná vás přitahuje ekologie, mírová hnutí, věda, technologie, psychologie, metafyzika nebo nějaké jiné odvětví, které přispěje svým dílem k nové vizi lidstva.

Představte si, že stoupáte na vysokou horu. Před vámi jde mnoho lidí a mnozí jdou i za vámi. Bytosti kráčející před vámi se k vám otáčejí a posílají vám paprsky světla, lásky a energie a osvětlují a usnadňují tak vaši cestu. Stále jasněji vidíte, kam jdete. Vaše kroky jsou jistější. Dokážete stoupat čím dál rychleji. A teď si představte, jak se otáčíte vy a posíláte své světlo a moud­rost lidem za vámi, posíláte jim povzbuzení a vědění z cesty, kte­rou jste právě zdolali.

Ve svém duchovním úsilí nemusíte být sami. Bezpočet duší ve vaší realitě i ve vyšších dimenzích kráčelo po stejné cestě před vámi a osvětlilo vám ji. Když porostete, budete také vy usnadňo­vat cestu ostatním. Jednotlivé kroky na cestě růstu můžete sice udělat jen vy sami, máte však k dispozici mnoho světla a pomoci.

Jen krok za vámi jdou stovky tisíc lidí, kteří se probouzejí. Vzpomeňte si, jací jste byli vy, než jste se probudili k této cestě růstu. Na světě je mnoho, mnoho tisíců lidí, kteří se právě pro­bouzejí. Možná ještě nevědí, kam se obrátit, ani jaké informace hledat. Právě se začínají ptát, naslouchat a vnímat. Až prohléd­nete clonu iluzí a probudíte se ke své cestě a do pravdy, půjdete do světa a budete jim pomáhat, aby i oni mohli pomáhat dalším.

* * *

- z knihy Duchovní růst, Sanaya Roman

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.