Anděl ochrany

14. června 2013 v 9:50 | Ariella |  Svět andělů
Jemně a láskyplně nás prostupuje jeho energie a spojuje nás s naší podstatou. Anděl ochrany nás doprovází v každé vteřině našeho života. Otevřeme mu srdce a nitro, a zavolejme jej. Vše, co nás tíží, odevzdejme do jeho rukou. Anděl ochrany bude vždy na naší straně. Obklopí nás jeho energie a ochrání nás. Vnímejme bezpečí, které nám dává. Já jsem anděl odvahy v tobě i ve vás.

Poučení
Každý z nás má svého anděla strážného, to znamená anděla ochrany, kterému důvěřuje. Tento anděl nás provází celý život, láskyplně nás ochraňuje na všech životních cestách a pomáhá nám zvládnout všechny životní úkoly. Jestliže se vědomě obrátíme na svého anděla strážného, otevře nám své srdce a vyšle nám svoji energii. Nechejme vstoupit anděla strážného do všech oblastí našeho života. Komunikujme s ním jako s nějakým dobrým přítelem a požádejme jej o pomoc, radu a podporu. Postupem času zjistíme, jakým způsobem k nám náš nebeský přítel promlouvá. Můžeme jej cítit jako nějaký pocit, projev radosti nebo lásky, nebo jako lehký závan větru. Naučme se jeho jazyk naší duše a přijímejme s radostí jeho láskyplnou energii a poselství.

Cvičení
Dnes posílíme spojení s naším andělem strážným. Položme ruku na čakru srdce a prostřednictvím láskyplných myšlenek s ním navážeme kontakt. Otevřeným srdcem budeme přijímat jeho poselství v podobě určitého pocitu nebo vnitřního obrazu.
Toto cvičení můžeme v průběhu dne několikrát opakovat a zároveň se jej zeptat, nač potřebujeme. Odpověď na naši otázku může přijít později a většinou ji pocítíme jako záblesk ducha. Poděkujme našemu nebeskému příteli za jeho věrný doprovod.

* * *

- z knihy Ptej se andělů, Silke Bader
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.