195. Všímejte si znamení shůry

16. října 2011 v 11:26 | Ariella |  Rady andělů na každý den
My andělé s vámi neustále komunikujeme. Obvykle nás vnímáte prostřednictvím svého vnitřního hlasu nebo intuice, ale posíláme vám také znamení, abyste naším sdělením dobře rozuměli a důvěřovali jim. Ta vám pomohou uvěřit, že co zažíváte, není ani vaše fantazie ani náhoda. Proto si dnes všímejte znamení, která vám budeme posílat během dne.
Jakmile si jich začnete být vědomi, zjistíte, že jsou všude kolem vás. Některá jsou fyzická, jako například předměty, které najdete nebo uvidíte. Jiná jsou sluchová a obsahují slovní sdělení, která se k vám dostávají prostřednictvím druhých osob nebo hudby.
Všímejte si společného jmenovatele u všech těchto znamení. Uvidíte, že se v nich skrývají celé vzkazy a příběhy. Pokud budete potřebovat naši pomoc, abyste jim lépe porozuměli, stačí jen požádat nás o ni.

* * *

Myšlenka pro tento den
Všímám si znamení od svých andělů. Ihned rozumím všemu, co vidím, slyším, cítím a vím svým srdcem. Důvěřuji těmto znamením a cítím jistotu, že pocházejí z Nebes. Pamatuji na možnost požádat své anděly o znamení i o pomoc při jejich výkladu.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:55 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.