Duben 2011

Další zázraky víl

12. dubna 2011 v 21:26 | Ariella |  Svět víl
Jako by to byl další zázrak následující po předchozích dnech. Zdál se mi v noci sen, ve kterém jsem si připadala naprosto milovaná a naplněná láskou, štěstím a spokojeností. Ten sen byl opravdu krásný, a když jsem se vzbudila, uvědomila jsem si strašně moc věcí. Především mi s tímto uvědoměním pomohly víly.

"Toužíš po lásce od svého přítele, pořád vidíš jen to, co od něj nedostáváš, ale přitom si sama tuto lásku nedáváš. On ti jen nastavuje zrcadlo. Jsi silná a tvrdá, on je také silný a tvrdý. Jsi uvolněná a otevřená, on je také uvolněný a otevřený. Je neustále tvým zrcadlem. A když si nedáváš dost lásky, vidíš, jak ti on nedává dost lásky. Přitom on ti jí dává velmi mnoho, ale ty ji nemůžeš dokonale přijmout, protože nejprve potřebuješ zahrnout láskou především samu sebe. Když se zanedbáváš, jeví se ti pak, že on tě také zanedbává. Je to jedno s druhým, ruku v ruce. Proto se zaměř na péči o sebe a své štěstí."

Věděla jsem, že se musím odpoutat od internetu. Jenže vedu stránku, kde pomáháme lidem a kde každý den dávám pravidelně příspěvky, které je léčí. To jediné mi tak nějak bránilo v tom, abych se internetu vzdala, aspoň na týden. A pak mi tam nějaká paní napsala, že těch příspěvků je hodně a někteří s ní souhlasili. Vím, že tam dávám tři nebo čtyři za den, což není nijak přehnané, i když je pravda, že takovou spoustu důležitých informací je potřeba nejprve vstřebat. Ale právě tato zpráva mě podnítila v tom, abych nechala internet internetem, vykašlala se momentálně na všechno ostatní a věnovala se tomu, čemu potřebuji. Lidé mě v tom podpořili. Jsou úžasní! :)

Ke všem těmto zázrakům mi stačil tento krásný večer. Koukala jsem se s Andulkou na pohádku o víle Zvonilce a kromě toho, že se jí moc líbily omalovánky se Zvonilkou, které jí koupil děda, mi potom najednou řekla:
"Mně se dneska zdálo, že jsem byla v parku a když jsem otevřela květinku, tak v ní bylo světýlko. A tys tam byla taky a já jsem ti říkala, že to je víla. Potom mi ta víla vyletěla až sem na dlaň..."

Byla jsem tak okouzlená... O vizích světýlek, pod kterými se víly někdy ukazují, jsem jí nikdy neříkala. Opravdu je měla ve svém překrásném snu a já pochopila, že to je znamení od víl, že jsou stále s ní a že jí pomáhají vstoupit do jejich světa. Moc se těším na všechno, co nás ještě čeká a rozhodně se za nimi do parku půjdeme spolu podívat, jak jen to bude možné. Miluji vás, víly! :)


Láskyplné zprávy od víl

11. dubna 2011 v 18:55 | Ariella |  Svět víl
Když jsem procházela emocionálním čištěním, zjevila se mi po napojení na vyšší sféry bohyně Bast. Bylo to úžasné. Řekla mi, že jako kočičí duše mám sílu i vytrvalost na to, abych zvládla vše, co mi přichází do cesty a že ne nadarmo se mluví o kočičích "devíti životech", poněvadž nás jen tak něco neporazí :)
Kromě Bast mě doprovázel také Archanděl Michael a ten mi mimo jiné sdělil, že mi přicházejí na pomoc také vílí královny. Byla jsem velmi překvapená, vůbec by mě nenapadlo, že vílí královny by mohly mít zájem na mé pomoci, jen tak, samy od sebe.

Dnes ráno mi ujel výtah, tak jsem se rozhodla jít po schodech... a v mezipatře jsem zůstala ohromeně stát.
Na okně seděl krásný holoubek. Byl tak roztomilý a hezký, že jsem tam jen stála, dívala se mu do toho černého očička a fotila si ho. Nebál se mě. Seděl, viděl mě, ale nechal se fotit, občas na mě mrkl a jen tím, že tam seděl, mě tolik pohladil po srdíčku!
Zázraků bylo tento den ještě mnoho. Třeba i to, že mi pod nohama u školy proběhl zajíc. Nebo že cestou ze školy jsem všude viděla kočičky. Že mě zaujaly keře, letící hmyz nebo květiny... ale co bylo nejúžasnější - když jsem se na zastávce podívala jen tak letmo do koše - a tam vidím obal s nápisem "Fairies"!


Dnes je opravdu dokonalý den. Jsem za něj moc vděčná :)

179. Uvědomte si, že není čeho se bát

3. dubna 2011 v 20:02 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Naše milované děti, neobávejte se ničeho, protože Bůh vás ochraňuje, stejně jako vaše blízké, a to nyní i vždycky. Není třeba se ničeho bát. Odevzdejte nám andělům své strachy a potíže a odpočívejte s vědomím, že vy i vaši milí jste zcela v bezpečí.
Ostražitě nad vámi bdíme, jsme kdykoli připraveni zasáhnout, abychom vás ochránili. Pokaždé, když máte starosti, strach, cítíte se nemilováni nebo osamoceni, mluvte s námi, prosím. Můžete k nám promlouvat nahlas i v duchu nebo nám můžete psát. Pokud s námi budete o svých trápeních mluvit, my vám s vašimi břemeny pomůžeme.
Není čeho se obávat, teď ani v budoucnosti. Jste obklopeni štítem Boží lásky, proto odpočívejte s klidným srdcem.

* * *

Myšlenka pro tento den
Uvolňuji se, protože jsem v bezpečí a pod ochranou. Odevzdávám všechny své starosti Bohu a andělům a dopřávám si klid a mír.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue

178. Ujišťujte se, že si zasloužíte být milováni

3. dubna 2011 v 19:58 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Jste naprosto hodní lásky takoví, jací právě v tomto okamžiku jste. Názor, jaký na sebe máte vy sami nebo jaký na vás mají ostatní, nemá opodstatnění ve vztahu ke skutečnosti, že jste dokonalými Božími dětmi. Nic na vás nemůže být špatné. Vždycky jste byli a vždycky budete dokonalými Božími stvořeními.
Nedejte se oklamat iluzemi, které vám ukazuje vaše ego. Vaše vyšší já (a také vyšší já všech lidí) je věčně napojeno na Boha, a proto vás vždycky miluje, chce pro vás to nejlepší a vidí ve vás dobro.
Uvědomte si, že jste hodni láskyplné péče a hýčkání a že si Boží lásku nepotřebujete teprve něčím zasloužit. Byla vám dána, ještě než jste byli stvořeni, a zůstane navždy vaše, bez ohledu na cokoli.

* * *

Myšlenka pro tento den
Zasloužím si tu nejvyšší lásku již jen za to, kdo v tomto okamžiku jsem. Nejenže si ji zasloužím, ale také si dovoluji lásku cítit. Jsem vzácná bytost.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue

177. Navštivte éterický chrám s uzdravující energií

3. dubna 2011 v 19:55 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Představte si chrám s uzdravující, uspokojující energií, plný zářivého duhového světla. Představte si, že jste uvnitř toho chrámu, a prociťujte ho.
Láskyplní chrámoví léčitelé vás zvou, ať ulehnete na měkké lůžko, které je obklopeno krystaly. Okamžitě se cítíte příjemně a naplňuje vás klid. Oni mezitím nasměrují paprsky v barvě duhy směrem k vám. Při každém nádechu cítíte, jak do vašeho těla vstupuje teplá láskyplná energie.
Všechna tíha, která na vás spočívala, odchází a vy cítíte hluboké uvolnění a lehkost na těle i duši. Nechte se takto hýčkat, jak dlouho budete mít potřebu, a nezapomeňte, že se do této svatyně můžete vrátit tak často, jak jen budete chtít.

* * *

Myšlenka pro tento den
Vstupuji do chrámu uzdravení a koupu se zde v lásce a světle. Všechny mé starosti jsou ze mě smyty a já cítím osvěžení a to, jak se mi vrací životní síla.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue

176. Pečujte o sebe

3. dubna 2011 v 19:42 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Vaše vnitřní já spoléhá na to, že vaše vnější já se o ně postará. Proto o sebe pečujte a buďte k sobě během dne vlídní. Nespěchejte, až se budete oblékat, jíst, nespěchejte při chůzi ani při jízdě autem. Klíčem je klid.
Říkejte si pozitivní slova, která vás podpoří, protože vaše duše touží po chvále. Říkejte si často, že se máte rádi, v duchu nebo nahlas. Tím, že si projevujete lásku, otevíráte své srdce, abyste jí mohli přijmout ještě daleko více.

* * *

Myšlenka pro tento den
Dokonale se o sebe starám. Nespěchám a celý den zachovávám příjemné tempo. Zasloužím si tu nejlepší péči.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue

175. Objevujte nové cesty tvořivosti

3. dubna 2011 v 19:40 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Tvořivost vám pomáhá učit se a růst. Cílem je dovolit svému nitru, aby se projevovalo, to znamená umožnit mu, aby zářilo, ale také se vyjádřilo, a tím uvolnilo všechny potlačované a nastřádané pocity.
Zkuste dnes najít nové možnosti pro své tvůrčí sebevyjádření. Může to být cokoli, co obvykle neděláte: například si můžete zazpívat ve sprše, můžete naaranžovat květiny nebo změnit výzdobu svého pokoje, zatancovat si nebo fotografovat.

* * *

Myšlenka pro tento den
Zkouším něco nového a neobvyklého. Vyjadřuji se originálním tvůrčím způsobem a díky tomu si také lépe rozumím. Můj život je díky sebevyjádření barevnější.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue

174. Důvěřujte si

3. dubna 2011 v 19:37 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Váš vnitřní kompas vás vede přesně ve směru vašich snů a tužeb. Důvěřujte jeho vedení, protože vyvěrá přímo z nekonečné moudrosti Boží a pomáhá vám na cestě k dosažení stavu štěstí, který je Nebem na Zemi.
Když jste radostní, vaše světlo září jasným světlem. Tím inspirujete ostatní k tomu, aby i oni směřovali k radosti. Důvěřujte svým vnitřním pocitům, nápadům a vizím, protože pocházejí od Boha a jsou nástroji, které vás mají přivést domů v míru a štěstí.

* * *

Myšlenka pro tento den
Důvěřuji své intuici a své vnitřní moudrosti. Činím kroky na základě vnuknutí svých andělů. Mám v sebe víru a vím, že mě bez ustání vede Boží láska.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue173. Važte si sebe

3. dubna 2011 v 19:36 | Ariella |  Rady andělů na každý den
My andělé jsme s vámi už hodně dlouho, velmi dobře vám rozumíme a chceme, abyste věděli, že si vás vážíme. Naučili jste se výborně naslouchat druhým a vaše srdce se vůči nim soucitně otevírá. Dáváte s láskou a přijímáte s vděčností. Máme z vás radost!
Dnes vás povedeme k tomu, abyste se naučili oceňovat sebe i vy. Pochvalte se nejen za všechno, čeho už jste dosáhli a čemu jste se naučili, ale také za to, že jste takoví, jací jste. Vyzařujete velmi jasně Boží světlo a pro všechny je radost se na vás dívat. Udělejte si čas, abyste si uvědomili, že si sami sebe vážíte, a pobuďte chvíli ve své vlastní zářivé společnosti.

* * *

Myšlenka pro tento den
Vážím si toho, jaký kus cesty mám za sebou, a všeho, co už umím. Uvědomuji si všechno darované i přijaté. Ale hlavně si vážím sebe za to, že jsem, kdo jsem.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue172. Chraňte se

3. dubna 2011 v 19:36 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Váš svět je bezpečný a není důvod pro jakýkoli strach a obavy. Dnes bychom vám my andělé rádi řekli něco o používání štítu, nikoli však ve smyslu zbroje. Spíše se jedná o něco, co se podobá pláštěnce, kterou si člověk obleče, když jde ven a venku prší. A stejně jako si pláštěnku neoblékáte ve strachu, není ani nutné, abyste se báli, když se takto chráníte.
Existuje mnoho způsobů, jak na sebe dohlížet. Nejjednodušší ochrana je představit si, že jste obklopeni bílým světlem. Tato ochraňující zářivá energie je láska bez formy - je to naše životní síla. Protože bílé světlo časem slábne, je třeba si tuto ochranu obnovit dvakrát až třikrát denně. Až budete mít praxi s bílým světlem, naučíme vás pracovat i s jinými barvami a také s jinými metodami ochrany.
Všímejte si, jaká je vaše nálada předtím, než se zahalíte bílým světlem, a poté. Díky této ochraně budete mít pocit bezpečí a budete připraveni plně rozvinout své duchovní dary.

* * *

Myšlenka pro tento den
Přivolávám si své anděly a bílé světlo, aby obklopili mne a všechny mé blízké, ale i mé auto, domov, kancelář a ostatní majetek. Andělé a bílé světlo, ochraňujte mě prosím tak, aby ke mně mohly pronikat jen pozitivní energie.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue171. Očistěte se

3. dubna 2011 v 19:35 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Se zvyšující se citlivostí přichází i zodpovědnost zpracovávat energie, které jste do sebe absorbovali. Podobně jako se koupete, abyste zbavili své fyzické tělo špíny, je stejně nutné se očistit energeticky. A stejně jako existuje mnoho způsobů, jak se umýt fyzicky, existuje také mnoho metod, jak očistit své energetické tělo.
Dnes vám ukážeme, jak postupovat při odstraňování nechtěných energií. Nicméně tak můžeme učinit pouze tehdy, když nás o to požádáte. Proto si nás přivolejte a řekněte si o naši pomoc. Své tělo můžete zbavit fyzických i energetických toxinů tím, že se ponoříte do horké lázně s přírodní mořskou solí. Mohou vám však pomoci také rostliny (jak v květináči, tak v zemi) a krystaly, stačí jen je mít nablízku.
Každé vaše rozhodnutí zbavit se toxinů bude úspěšné, proto se nikdy netrapte tím, zda to děláte správně. Po takové očistě si všímejte nově nabyté lehkosti a zvýšené energie.

* * *

Myšlenka pro tento den
Dokonale se o sebe starám. Podobně jako koupu své fyzické tělo, očišťuji pravidelně i své energetické tělo. Žádám přitom své anděly, aby mne zbavili všech nízkých energií. Teď jsem ve stavu dokonalé čistoty.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue170. Vnímejte jemné energie

3. dubna 2011 v 19:33 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Dnes se budeme zabývat vaší citlivostí na jiné jemné energie. Pomalu přibližte svou ruku ke svému tělu a vnímejte, jaká síla z něj vyzařuje. Každý člověk, zvíře i místo šíří své vibrace. Ty vyvolávají pocity, které z lidí máte nebo které zachytíte jako určitou atmosféru, když vstoupíte do místnosti nebo jiného prostředí.
Vaše tělo rozlišuje tuto energii na úroveň vysokou, střední a nízkou. Pokud jsou vibrace vyšší než vaše, budete velmi pravděpodobně vnímat situaci jako příjemnou. Pokud budou nižší, nezaujmou vás.
Všímejte si dnes svých pocitů jako reakcí na druhé lidi, zvířata a místa. Projíždějte dlaněmi kolem rostlin a předmětů a vnímejte energie, které vyzařují. Radujte se ze své zvyšující se energetické frekvence, která základem vašich přirozených duchovních darů.

* * *

Myšlenka pro tento den
Ladím se na energie, které cítím ve svém těle. Vážím si svých pocitů a důvěřuji v jejich správnost.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue
169. Všímejte si vůní

3. dubna 2011 v 19:32 | Ariella |  Rady andělů na každý den
I dnes se budeme soustředit na vaši zvyšující se citlivost na nefyzické součásti vašeho prostředí. Tentokrát bychom se chtěli zaměřit na vůně. Vaše čichové ústrojí zaznamenává vjemy na té nejzákladnější úrovni vědomí.
Dnes věnujte pozornost vůním ve svém okolí a všímejte si, jak ovlivňují vaše emoce, myšlenky a soustředění.
Provoňte své prostředí novými vůněmi, jako jsou čerstvé květy, esenciální oleje, vonné tyčinky nebo jiná příjemná aromata. Vaše energetická frekvence se bude zvyšovat zároveň s tím, jak se budete ladit na frekvenci každé vůně, a zjistíte, že vaše celková citlivost pozitivním způsobem roste.

* * *

Myšlenka pro tento den
Všímám si vůní ve svém okolí a pozoruji, jak ovlivňují mé smysly. Své prostředí si naplňuji nádhernými vůněmi. Moje citlivost je darem.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue168. Všímejte si zvuků

3. dubna 2011 v 19:31 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Dnes budeme pracovat s nefyzickou energií zvuků, abychom zvýšili vaši vlastní energetickou frekvenci. Už jste si možná všimli, že jste na zvuky mnohem citlivější než ostatní, což je jeden z důsledků vaší zvyšující se energetické frekvence. Vaše zvýšená citlivost vám dovoluje slyšet hlasy nás andělů, stejně jako vám dovoluje vnímat, jak vás ovlivňují zvuky.
Už pravděpodobně víte, který typ hudby vás přitahuje, stejně jako víte, jaká hlasitost nebo tón jsou pro vás nejlepší. Dnes vás žádáme, abyste se na nefyzickou úroveň pokusili naladit ještě intenzivněji a všímali si všeho, co slyšíte ve svém nitru i vně. Snažte se svým vědomím od sebe oddělit všechny různé zvuky, které se jinak slévají do jediného. Které jsou vám příjemné, a které nepříjemné? Jak vás ovlivňují fyzicky a citově?
Čím více si začnete být vědomi účinků, které na vás zvuky mají, tím více se bude zvyšovat i vaše citlivost, což je výsledkem vaší zvýšené energetické frekvence. Žádáme vás, abyste si vážili své vnímavosti a uvědomili si, že je to opravdový dar.

* * *

Myšlenka pro tento den
Ladím se na zvuky kolem sebe a všímám si, jak mě každý z nich ovlivňuje. Důvěřuji svým pocitům, které ve mně jednotlivé zvuky vyvolávají, a vážím si své zvyšující se citlivosti, protože je to skutečný dar.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue