Za clonou iluzí

5. října 2010 v 13:24 | Ariella |  K zamyšlení
Prohlédnout clonu iluzí znamená rozpomenout se, kdo jste a jaké je vaše vyšší poslání. Znamená to uvidět za iluze založené na hmotě, jejích pomalejších vibracích, a rozpomenout se na pravdu vyšších sfér. Znamená to uvědomit si, že vaše vědomí je vaší prvotní realitou a učit se vidět svět očima vašeho vyššího já; vědět co je pravda a co je jen zdání.
Realita, kterou prožíváte, a úroveň vašeho poznání závisí na úrovni vašich vibrací. Čím vyšší jsou vaše vibrace, tím lépe dokážete milovat sebe samotné a vciťovat se do ostatních. Na určité vibrační úrovni lidé mohou použít například pomstu jako cestu, jak zvládnout pocit ublížení. Jejich pravdou je tedy odplata. Zjemní-li však časem své vibrace, lépe pochopí příčinu a následek a uvědomí si moc, kterou má láska poslaná tomu, kdo mu ublížil. Až zvýšíte úroveň svých vibrací, vaše pravda se rozšíří a clona iluzí, která vám brání vidět, zmizí.

Iluze vypadají slibně, ale nakonec vám vaše přání stejně nesplní. Možná jste to už zažili: když jste získali něco, co jste chtěli, ale vaše očekávání se tím nenaplnilo. Jedna žena si myslela, že všechny problémy s manželem vyřeší, když budou mít dítě. Když je pak měla, uvědomila si, že dítě jí přináší velkou radost, ale problémy s mužem to neřeší. Někdo si zase myslí, že jeho problémy se vyřeší, bude-li mít hodně peněz. Při jejich získávání a hromadění nejspíš zjistí, že jeho potíže tím jen rostou, nepracuje-li na jejich řešení přímo. Postupně si uvědomí, že peníze mu nebo jí nemohou dát vnitřní mír, vyřešit vztahy nebo dodat pocit jistoty, pokud se nebudou zabývat rovnou těmito otázkami.

Jak by se mohl změnit váš život, kdyby se rázem rozplynuly všechny iluze a vy byste poznali vyšší pravdu? Tvořili byste věci, které by vás naplňovaly a nejlépe odrážely, kdo jste. Byli byste schopni přesně odhadnout situaci a věděli byste, do čeho se pustit, abyste vytvořili výsledky, jaké si představujete. V rozhovorech a při práci s lidmi byste věděli, z jaké úrovně vycházet, protože byste dokázali rozpoznat, do jaké míry si uvědomují souvislosti a kde ve svém vývoji jsou. Znali byste pravdu a dívali byste se za projevy věcí, abyste mohli pravdu vnímat. Nevěřili byste pokaždé všemu, co vám lidé říkají; věděli byste, co je vaše pravda. Stáli byste si za svým přesvědčením, i kdyby vaše okolí věřilo v něco jiného.
Měli byste jasnou vizi svého poslání a věděli byste, co máte udělat, abyste ho naplnili. Dívali byste se za osobnosti lidí, do jejich vyšších já. Nenechali byste se svést z cesty pochybnostmi o sobě, ani myšlenkami, že na něco nestačíte. Věřili byste v sebe a svou cestu a měli byste větší sílu a odvahu odvést svou práci.

Někteří z vás, když jste byli velmi mladí, jste nechtěli vidět svou realitu takovou, jaká je, a postupně jste se vzdali své vize. Někteří z vás jste si doslova zhoršili své "vidění" a museli jste začít nosit brýle, abyste svou vizi obnovili. Potvrďte si, že jste nyní připraveni vidět svět v jasných konturách. Často se stane, že lidé mohou odložit své brýle poté, co se rozhodli, že chtějí vidět svět takový, jaký opravdu je, a odhrnou si oponu iluzí.

- z knihy Duchovní růst, Sanaya Roman
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.