Věřím ve víly! Věřím!

2. října 2010 v 23:07 | Ariella |  Svět víl
- z knihy Víly od Doreen Virtue

...


* * *

Jestli věříte, že víly existují, nejste sami. Na svých cestách po celém světě se všude setkávám s lidmi, kteří mi říkají o jejich setkání s kouzelnými říšemi víl. Roztomile vzpomínají na své zážitky z dětství, kdy se s vílami setkali a někteří pokračují v rozmluvách s těmito bytostmi i v dospělosti. (Většina z nich mi tyto informace šeptá.)
Vím, že já věřím, že víly existují... věříte taky? Jako malá holčička jsem strávila spoustu hodin zíráním na obrazy s vílami a měla jsem přitom pocit, že je odněkud znám a že jsou mi důvěrně známé. Ačkoli jsem jako dítě viděla anděly i zesnulé lidi, svou první vílu jsem neuviděla až do své dospělosti. Od té doby se mezi těmito bytostmi a mnou vyvinul dobrotivý a milující vztah. Mám ohromnou úctu k jejich poslání - pečování o životní prostředí, chránění zvířat a připomínání nám, jak důležité je hrát si.

Přestože většina lidí věří v existenci andělů, jak dokazují ankety, jen málo jich věří, že existují víly. V mnohých knihkupectvích mají andělé svoji vlastní polici, zatímco knihy o vílách jsou vykázány do oddělení "mytologie". Snad je to způsobeno tím, že víly, na rozdíl od andělů, dají o sobě vědět jenom těm, kteří v ně věří.
Zjistila jsem, že lidé ve Spojeném království a v Austrálii věří ve víly více než v jiných zemích. To jsou také oblasti, kde nacházím největší populaci víl. Je tam tedy více víl, protože v ně lidé věří? Nebo v ně lidé věří, protože jich tam je více?
Další oblasti četných setkání s vílami zahrnují severní část New Yorku, Havaje, Islandu a provincie Ontario v Kanadě. Ve skutečnosti dostávám mnohem více příběhů o vílách od čtenářů žijících v Ontariu než z jakékoli jiné zeměpisné oblasti!

Těm, kteří věří ve víly, se od nich dostává báječné pomoci, jak se o tom dočtete později. Víly nám pomáhají uskutečňovat naše pozemské potřeby, jako například koupi, pronájem nebo prodej domu. Také nám přinášejí pracovní příležitosti a peníze. Víly pomáhají našim zahradám a domácím zvířátkům úžasným způsobem a jsou obzvláště šťastné, mohou-li pomoci někomu, kdo sdílí jejich zájem a lásku k životnímu prostředí a zvířatům.

Obojí, andělé a víly, jsou Božími výtvory s důležitými posláními a pomáhají lidem zásadními způsoby. Archandělé a andělé strážní nám pomáhají s naší spirituální cestou a poskytují nám ochranu. Víly jsou ochránkyněmi přírody a zvířat.
Čím více lidí ve víly věří, tím větší mají moc. Tato moc jim dovoluje čistit zemi, ovzduší a vodní zdroje.
Připojte se ke mně prosím a potvrďte nesmrtelná slova Petera Pana:
"Rozhodně věřím ve víly... Věřím, věřím, věřím!"
Tato slova přivedla Zvonilku k životu a tato slova také mohou dát více života a energie všudypřítomným vílám.

* * *
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Delia Delia | E-mail | Web | 28. prosince 2011 v 19:02 | Reagovat

Ahoj,
máš moc pěkný blog. Já komunikuji s nehmotnými bytostmi a můj blog se touto tématikou zabývá (a nejen jí).

Delia

2 Sally Sally | Web | 26. března 2013 v 17:23 | Reagovat

Zkus se kouknout na víly winx club.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.