Něco málo o mně a mém světě :)

1. října 2010 v 4:56 | Ariella
Jmenuji se Magda. Je mi dvacet let a studuji učitelství fyziky a chemie, neboť učitelství bylo mým vysněným povoláním již od dětských let. Narodila jsem se ve znamení Lva, a přitom stačilo, abych se narodila o 24 minut dříve, a byla bych Rak :)
Jsem Lvice duší i tělem a svoji ohnivou energii projevuji co nejefektivnějšími způsoby. Celý život mě provázejí nejrůznější zkoušky trpělivosti, které pro mě a můj temperament byly snad těmi nejtěžšími - nicméně je jasné, že pokud máte pracovat s ohněm, musíte se zkrátka napřed naučit, jak ho ovládat a jak se vyhnout tomu, aby ovládnul on vás.
Věnuji se psaní básniček a povídek (fantasy nebo i meditační próza), miluji středověkou hudbu, ale když mám náladu, klidně si pustím i nějaký pořádný metal. Příliš se mi nelíbí dnešní komerční výplody hudebních společností, které jsou většinou jen odvarem jiného komerčního výplodu.
Miluji kočky (i ostatní zvířata :) a jednoho dne bych si nějakou ráda pořídila - zatím to nejde, jelikož jsme doma všichni alergici.

Asi před pěti lety se mé srdce začalo otevírat vnímání energií kolem, stejně jako přítomnosti andělů a dalších nápomocných bytostí, s jejichž pomocí a vedením jsem dokázala duchovně vyrůst velice rychle, efektivně, a hlavně jsem prošla všemi potřebnými zkouškami díky pochopení, které mi poskytovali neustále.
V rodině se mé otevření nedočkalo pozitivního přístupu. Stálo mě to i nucené návštěvy u psychiatra, dopování různými léky, kontrolování osobních věcí, stejně jako následný odraz toho všeho na mých vztazích ke členům rodiny. Bohužel, dodnes jen těžko mohu projevovat svou vnímavost k nebeským bytostem v přítomnosti rodiny, a především rodičů.

...


Mám dvě mladší sestry - jedné je 17, druhá má 6 let a chodí do první třídy. S oběma mám hezký vztah, i když to tak občas nevypadá :D Ráda bych se ovšem trošku rozepsala o té nemladší.
Už jako miminko s jemným chmýřím na hlavě byla naprosto úžasná. Jednoho dne jsem u ní dokonce uviděla něco jako nehmotná vílí křidélka! A skutečně - s postupem času zjišťuji, jak moc Andulka miluje víly a já mám neskutečnou radost, že ji v tom mohu podpořit a tuto lásku s ní sdílet.
Nejvíce nás obě v tomto ohledu nadchly filmy o víle Zvonilce, které vyšly z dílny společnosti Disney. Od chvíle, kdy jsme shlédly první film, rozpoutal se u nás vír tvořivosti, kreslení, malování, modelování, a také jsme spolu začaly podnikat procházky do parku, který oplývá překrásnou energií a dává domov spoustě ptáčků, veverek, i jiných zvířátek.

Andulka mě také naučila otevřít se dětské lásce a navíc objevit malé dítě také v sobě samotné. Nezabývat se tím, jestli si někdo něco pomyslí, když upřímně a bez přetvářky projevím své pocity, nebo když vysvlovím pravdu, která se někomu nemusí líbit, ale kterou zkrátka vidím. Naučila jsem se díky ní upřímně a naplno smát, radovat se z každé věci, kterou uvidím a být okouzlená světem kolem nás. Soucítit s broučky a motýlky, obdivovat krásu každé květiny, a milovat svět, ve kterém mohu žít.
A to už je něco, co má pro člověka nepopsatelnou hodnotu.

...


V dnešní společnosti, kde musíte nosit masku, abyste zapadli do každodenního předstírání a nebyli považováni za nějakého Marťana, je velice těžké ponechat si svou přirozenou upřímnost, láskyplnou pravdomluvnost a originální projev vlastní osobnosti.
Přesvědčila jsem se o tom na vlastní kůži, když mě na základní škole spolužáci šikanovali kvůli mé odlišnosti. Jenže já, Lev, jsem prostě nemohla zapadat do nějakého davu. Přestože mě to stálo spoustu bolesti, jsem velmi ráda, že jsem si touto těžkou zkouškou prošla, jelikož jsem se přestala pokoušet o zapadnutí mezi spolužáky, a namísto toho jsem si našla dvě úžasné kamarádky z vedlejší třídy. S těmi se také nikdo nebavil. Jedna nosila tepláky, dlouhé rozcuchané vlasy, nijak se nemalovala, stejně jako ta druhá, která rovněž nehodlala dělat nic, co má něco společného s módou a novými trendy, které byly v té době známkou hodnoty člověka. Byly to ty nejlepší kamarádky, jaké jsem v té době mohla najít. Užily jsme si spolu tolik legrace, kolik bych s nějakými povrchními spolužáky nemohla nikdy zažít. A i když se nám ostatní smáli, bylo nám to jedno. Naučila jsem se oceňovat na lidech její pravé hodnoty a dokázat je vidět i v dalších lidech.

Láska a pravda - to je podstata všeho, co potřebujeme ke šťastnému životu. Zbavit se strachu, nebát se, nepochybovat a zkrátka žít, se vším, co nám život přivádí do cesty.
Spoustu duchovního uvědomění jsem získala díky knihám - ať už z díla Louise L. Hay, Doreen Virtue, Miguela Ruize, Sanaye Roman a dalších. Věnuji se výkladům karet, práci s energiemi krystalů, i jiným formám zdokonalování a léčení duše. Patří sem i má vlastní tvorba, neboť při psaní vkládám do svých příběhů kousek sebe samotné, a např. povídka Astralonie byla psána i za přispění andělů.
Tvořivost má naprosto kouzelný terapeutický účinek, ať tvoříte cokoli. Přenesete se do jiného světa, zapomenete na čas a radujete se ze samotného tvoření. Pokud nemáte čas nebo se neumíte dost dobře uvolnit, nemusíte mít strach - až přijde pravá chvíle a nápad, bude vám jedno, co všechno musíte ještě udělat :)

Zatím nevím, co bych sem mohla ještě napsat, ale určitě sem přidám více informací později, až mě napadne, co by vás mohlo zajímat.

Vaše Ariella :)

...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.