Abudancia

1. října 2010 v 22:36 | Ariella |  Bohové a bohyně
ABUDANCIA
(římská, germánská), známá rovněž jako Abundia, Habone, Fulla

Abundancia


* * *

Krásná bohyně úspěchu, blahobytu a štěstí. Abudancia je rovněž pokládána za ochránkyni úspor, investic a bohatství. Byla zobrazována na starověkých římských mincích.
V římské mytologii přinášela Abudancia lidem ve spánku peníze a obilí a vytřásala své dary z rohu hojnosti, který měla neustále při sobě.
Ve skandinávské mytologii se nazývala Fulla, první a oblíbená pomocnice Friggy (skandinávské bohyně atmosféry a mračen). Fulla nosila Frygg její cennosti a jednala jako její prostřednice. Poskytovala různé laskavosti smrtelníkům, kteří se na ni obrátili se žádostí o pomoc.
Pokaždé, když spatřím Abudancii, sypou se z ní zlaté mince, aniž by k tomu potřebovala nějakou nádobu. Zdá se, že se mince kouzelně sypou přímo z ní, a zanechává je za sebou s řinčením podobnému zvukům, jaké vydávají mince na šatech břišních tanečnic.

Zjevuje se jako krásná žena andělské čistoty, která je láskyplná a projevuje velkou trpělivost.
"Jsem proud ukazující cestu k úžasnému zdroji všeho," říká. "Je mi velkým potěšením odměnit vaši snahu a upadám do extáze při zaznění vděčnosti a radosti poté, co je někdo zachráněn mým přičiněním. Jsem zde, abych vám posloužila a pomohla vám k nepřetržitému finančnímu blahu a k nalezení ukrytých pokladů, o kterých ještě nevíte."
Abudancia je jako laskavá hostitelka, která se neustále ptá, zda něco nepotřebujete, a pak vám láskyplně splní každé přání. Říká:
"Snadno rovněž vcházím do vašich snů a odpovídám na všechny otázky, které máte o vysokém finančnictví, investicích a podobně. Nikdy nezapomínejte, že finance mohou pohánět zdravotní projekty a poskytnou vám svobodu a čas. Peníze však mohou být rovněž pastí, jestliže si kvůli nim začnete dělat starosti a necháte se jimi ovládat. Tehdy přicházím já: zbavuji nízkých myšlenek a odvádím na cestu k blahobytu."

Pomáhá:
- přitahovat hojnost ve všech ohledech
- při finančních investicích, radí a chrání je
- se šťastným životem
- s ochranou cenností

* * *

INVOKACE
Jako projev víry v ochotu Nebes vám pomoci držte v ruce, kterou nepíšete, jednu nebo více mincí (je to ruka, která přijímá) a řekněte:
"Krásná Abudancie, přeji si být jako ty - bezstarostný a plný víry, že mé potřeby jsou již naplněny. Pomoz mi nahradit všechny starosti s penězi radostí a vděčností. Pomoz mi zvednout paže k Nebi, aby bylo ochotné mi pomoci. Děkuji ti za tvé vedení, dary a ochranu. Jsem ti nesmírně vděčný, plný radosti a spokojenosti. Nechávám všemu volný průběh a jsem si jistý, že je o mně plně postaráno, jak nyní, tak v budoucnosti."

* * *

- z knihy Archandělé a andělé na nebesích, Doreen Virtue
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.