8. Mějte se sebou trpělivost

7. října 2010 v 21:50 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Každý den se učíte a rostete, i když si toho možná nejste vědomi. Až když se na prožité období podíváte zpětně, zjistíte, jak do sebe všechno zapadá. Teprve pak pochopíte, čemu jste se tehdy díky oněm lekcím naučili a jakým pro vás byly požehnáním.
Naši drazí, někdy jste k sobě příliš tvrdí. Urazili jste už velký kus cesty, a přesto se trestáte za to, že jste nedošli dost daleko a že postupujete dost rychle. Proto vás dnes vybízíme, ať máte trpělivost se sebou i s průběhem života. Všechno je Božsky načasováno, a podobně jako růže rozvine své okvětní lístky přesně v ten správný okamžik, i váš život postupuje podle dokonalého časového plánu. Pokud byste chtěli růži donutit k rozkvětu dříve tím, že byste její květ otevřeli násilím, velmi rychle by uvadla. Podobně je to i s vaším životem.
Čím větší trpělivost se svým procesem růstu máte, tím více se vaše energetická brána otvírá dobru. Odevzdejte nám všechny své úzkosti týkající se času a dovolte nám, abychom vás s sebou vzali do proudu energie věčnosti, kde se ději kouzelné věci.

***

Myšlenka pro tento den
Mám trpělivost se sebou i se svým životem. Vzdávám se všeho bojování i své potřeby mít všechno pod kontrolou nebo na záležitosti tlačit silou. S pocitem štěstí přijímám vědomí, že ze všeho, po čem toužím, se mohu radovat už nyní.


***

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.