11. Nechte to být

11. října 2010 v 20:32 | Ariella |  Rady andělů na každý den
Pokud se snažíte mít situace nebo lidi (včetně sebe) pod kontrolou, jedná se jen o záminku strachu a nedůvěry. Když se tato potřeba projeví u vás nebo u někoho jiného, mějte soucítění. Uvědomte si, že vy nebo druhá osoba jen potřebujete ujištění, že vesmír je místo, kterému vládne řád a jemuž můžete důvěřovat.
Lékem je v tomto případě láskyplná pozornost a láska, která má uklidňující účinek. Člověk, jenž se snaží mít věci pod kontrolou, má často pocit, že je bezmocný. V takovém případě vám můžeme pomoci tím, že celou situaci obklopíme naší jasnou vizí vytouženého výsledku.
Pokud byla vaše důvěra otřesena a potřebujete pevné ujištění, opřete se o naši neochvějnou víru - dáme vám jí tolik, kolik jen potřebujete, protože jí máme neomezeně. My totiž víme, že všechno, co se vám týká, dobře dopadne a že všechno je podřízeno lásce a Božímu řádu. Čím více si budete vědomi této pravdy, tím budete klidnější. A s pocitem míru přijde i poznání, že všechno je pod kontrolou.

* * *

Myšlenka pro tento den
Vím, že okolnosti jsou zcela pod kontrolou. Věřím, že vesmír je místo, kde vládne Boží řád a spravedlnost. O dokonalý výsledek se postará nekonečná Boží moudrost.

* * *

- z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.